Mõisa külalisele

 

Vana ja väärikas Tõstamaa mõis pakub põnevat ülevaadet läbi erinevate ajastute nii mõisana kui mõisakoolina. Tõstamaa mõisas toimuvad aastaringi kontserdid ja ka kinoõhtud.

Tõstamaa mõisa näitused ja ruumid on avatud külastajatele suvekuudel. Septembrist jaanipäevani asub Tõstamaa mõisas Tõstamaa Keskkool. Talvisel perioodil vajavad kõik külastused, giidituurid ja üritused eelnevat ettetellimist ja kokkulepet.

 

Suvekuudel on mõisas avatud ka infopunkt, kus on võimalik soetada piirkonda puudutavaid kaarte, infomaterjale ja saada reisijuhiseid.

Tõstamaa mõisa muuseumid ja saalid on avatud suvisel külastushooajal:

Teisipäevast – pühapäevani 12.00 – 18.00

Külastustasu:

Tavakülastaja 2 €
Õpilane/pensionär 1.5 €
Perepilet (2 täiskasvanut ja 3 last) 4 €
Eelkooliealine laps on tasuta

Giidiga ekskursioon “Tõstamaa mõis”

toimub mõisa peahoones ja kestab 60 min. Ekskursiooni tasu on 25 € (grupi suurus 1 kuni 40 inimest) millele lisandub mõisa külastamise pileti hind vastvalt kehtivale hinnakirjale.

Ekskursioone saab tellida eesti keeles, inglise keeles.

Vastavalt tellija soovile on võimalik ekskursiooni sisu ja pikkust muuta.

Tõstamaa mõisa ekskursioonid on gruppidele ja eraisikutele. Soovite mõisa ja selle ajalooga põhjalikumalt tutvuda, on võimalik seda teha koos asjaliku giidiga. Andke meile eelnevalt oma soovist koos osalejate arvuga teada ning meie põhjalike teadmistega säravad giidid jutustavad Teile Tõstamaa mõisa värvikast ja põnevast elust ning selle elanikest.

SA Tõstamaa mõis

Kalli mnt. 13, Tõstamaa 88101, Pärnu

Tel: 44 96 216

mois@tostamaa.ee

Toomas Mitt : 526 1935  toomas@tostamaa.ee

Kristiina Lepik: 53468635 kristiina@tostamaa.ee

566 75430 (sauna tellimine)

Tõstamaa mõisas saab maksta ainult sularahas. Eelneval kokkuleppel ka pangaülekandega. Alevi keskel asub sularahaautomaat.