Korralda oma üritus

Juba ennevanasti sättisime me ennast ilusaks ja saime kokku. Iga koosoldud hetk, olgu ta siis juubel, seminar, pulm või sünnipäev, on väga oluline. Tõstamaa mõis on avatud ilusateks, väärikateks, harivateks ja meeldejäävateks sündmusteks. Kuni 70 inimesele.
Ja meil on rohkelt kogemusi kõigi kaunite üritustega siin Tõstamaa mõisas.

Meeldejääv pulmapidu kaunis ja ajaloolises Tõstamaa mõisas.

 

Pulmapäev on üks tähtsamaid päevi iga inimese elus. See tähistab uue etapi algust, see tähistab elukestvaid mälestusi. See on päev, mille igal detailil on tähendus ja iga hetk on eriline. Ja selle sündmuse toimumiskoht on üks kõige olulisemaid detaile. Tõstamaa mõis on oma asukoha ja kaunilt taastatud ajalooliste ruumidega justkui loodud unistuste pulmade jaoks. Soovitame rentida selleks tähtsaks päevaks terve mõis, et kõik saaks olla täiuslik: külaliste saabumine, abielu registreerimine, pidulik õhtusöök, hilisem pulmavalss ja majutus. Osasid tegevusi võib planeerida ka mõisa terrasile või mõisa parki. Ilutulestik on Tõstamaal lubatud.

Hea pruutpaar, olete alati oodatud tutvuma Tõstamaa Mõisa võimalustega. Kuulame ära Teie soovid ja pakume omalt poolt sobivaid lahendusi. Anname alati endast parima, et Teie elu tähtsaim päev oleks Tõstamaa mõisas just see, millest unistasite.

Inspireeriv nädalalõpp gruppidele looduskauni keskkonnaga Tõstamaa mõisas

 

Inspireeriv nädalalõpp võib olla kunstilaager, joogalaager, klassiekskursioon või tervisepäev gruppidele. Tõstamaa mõisa vana ja väärikas atmosfäär koos looduskauni keskkonnaga on just see ideaalne keskkond astumaks välja oma igapäevarutiinist. Võimalus vabalt hingata, kogeda rahulolu ja vaikust on tänapäeva kiire elutempo juures muutunud hädavajalikuks. Tõstamaa mõis pakub kõike seda ja koostöös partneritega erinevaid lahendusi. Tõstamaa mõisa ümbritsev ehe looduskeskkond, romantiline rannaküla hõng ja merelähedus on just õige paik, et kogeda midagi uut. Oleme väga paindlikud ja koos leiame alati parimad lahendused.

Motiveerivad seminarid, koolitused ja firmaritused.

 

 Tõstamaa mõis kutsub Teid väärikasse Tõstamaa mõisa läbi viima nii koolitusi kui seminare. Rannaäärsed loodusmaastikud ja pikk ajalugu pakuvad hingele alati tasakaalu ja kosutust. Ürituste korraldamine, nii meelelahutuslikud ja tegevusrikkad firmapäevad kui ka õnnestunud vastuvõtud vajavad põhjalikku ettevalmistust. Pakume Teile koolituste tarvis nii täislahendust kui erisoovidest lähtuvaid lahendusi. Teie käsutuses on ruumid, majutus, toitlustus ja erinevad vabaaja veetmise võimalused. Olenevalt osavõtjate arvust, kasutatavate ruumide vajadusest või ürituse esinduslikkusest on konverentside ja seminaride tarvis valida erinevate ruumide vahel, mis kõik sisaldavad ka vajalikku tehnilist varustust.

 

Mälestusi täis tähtpäevad ja peod ajaloolises Tõstamaa mõisas: sünnipäevad, tähtpäevad, peod.

 

Sind ootavad ajaloo hõngulised ruumid, rannakülale omane romantiline ümbrus, energiast pakatavad loodusmaastikud. Söök, saun, omapärased ajaveetmis võimalused ja mängud muudavad iga peo või tähtpäeva ilusaks mälestuseks.Meie pikaajaline kogemus aitab teha igast sündmusest meeldejääva ürituse. Koostöös partneritega on võimalusi tunduvalt rohkem. Aga alati võib kaasa võtta oma söögi ja joogi ja meie juures pidu pidada. Iga pidu on oluline ja me oleme alati avatud koostööle, et pidu saaks just selline, nagu on unistatud.