Korralda oma üritus

Juba ennevanasti sättisime me ennast ilusaks ja läksime pidusse. Iga pidu, olgu ta siis pulm või sünnipäev, on väga oluline. Ja meil on rohkelt kogemusi kõigi nende pidudega siin Tõstamaa mõisas.

Pulmad

 

Pulmapäev on üks tähtsamaid päevi iga inimese elus. See tähistab uue etapi algust, see tähistab elukestvaid mälestusi. See on päev, mille igal detailil on tähendus ja iga hetk on eriline. Ja selle sündmuse toimumiskoht on üks kõige olulisemaid detaile. Tõstamaa mõis on oma asukoha ja kaunilt taastatud ajalooliste ruumidega justkui loodud unistuste pulmade jaoks. Soovitame rentida selleks tähtsaks päevaks terve mõis, et kõik saaks olla täiuslik: külaliste saabumine, abielu registreerimine, pidulik õhtusöök, hilisem pulmavalss ja majutus. Osasid tegevusi võib planeerida ka mõisa terrasile või mõisa parki. Ilutulestik on Tõstamaal lubatud.

Hea pruutpaar, olete alati oodatud tutvuma Tõstamaa Mõisa võimalustega. Kuulame ära Teie soovid ja pakume omalt poolt sobivaid lahendusi. Anname alati endast parima, et Teie elu tähtsaim päev oleks Tõstamaa mõisas just see, millest unistasite.

Seminarid, vastuvõtud, peokorraldus

 

Ürituste korraldamine, nii meelelahutuslikud ja tegevusrikkad firmapäevad kui ka õnnestunud vastuvõtud vajavad põhjalikku ettevalmistust. Saal ja kõrvalruumid on võimalik ümber seada vastavalt teie soovidele ja ürituse iseloomule kas peoruumiks, kontserdipaigaks või vastuvõturuumiks.

 

SA Tõstamaa mõis

Kalli mnt. 13, Tõstamaa 88101, Pärnu

Tel: 53468635  

mois@tostamaa.ee

Toomas Mitt : 526 1935  toomas@tostamaa.ee

Kristiina Lepik: 53468635 kristiina@tostamaa.ee

566 75430 (sauna tellimine)

Tõstamaa mõisas saab maksta ainult sularahas. Eelneval kokkuleppel ka pangaülekandega. Alevi keskel asub sularahaautomaat.