Gruppidele

1DSC_8053

Foto: Toomas Mitt

Tõstamaa on oma romantilise Tõstamaa mõisa ja võimalusterohke loodusega väga inspireeriv keskkond suurematele seltskondadele või sõpuskondadele õppimiseks või puhkamiseks. Ja me asume just parajasti parajal kaugusel, et veeta üks imeliselt aeglane päev või mitu väga tegusat päeva.

Üks aeglane päev Tõstamaal

 

Üks aeglane päev gruppidele Tõstamaal sisaldab giidiga tutvumist Tõstamaa mõisa ajaloo ja legendidega ning jalutuskäiku mõisa pargis. Edasi kulgeb väike matk Tõstamaa keskalevisse. Tutvutakse kuulsa Tõstamaa tellisevabriku toodanguga, omaaegsete majadega ja külastatakse Tõstamaa Käsitöö Poodi. Aeglane päev lõpeb endisaegses kõrtsis söömaajaga.

Käsitöösõpradele

 

Tõstamaa mõisa jalooline atmosfäär, tugev piirkondlik pärimuskultuur ja mere lähedus on olnud aastaid käsitöösõprade armastatud kohtumispaigaks. On lühemaid kursusi ja pikemaid käsitööspaasid.

Matkad

 

Tõstamaa mõisast saavad alguse pikemad ja lühemad rajad. Kogenud loodusgiidiga saab tutvuda mõisa pargi loodusega, minna matkale mööda metsarada või kogeda rabamaastikke.

SA Tõstamaa mõis

Kalli mnt. 13, Tõstamaa 88101, Pärnu

Tel: 53468635

mois@tostamaa.ee

Toomas Mitt : 526 1935  toomas@tostamaa.ee

Kristiina Lepik: 53468635 kristiina@tostamaa.ee

566 75430 (sauna tellimine)

Tõstamaa mõisas saab maksta ainult sularahas. Eelneval kokkuleppel ka pangaülekandega. Alevi keskel asub sularahaautomaat.