Tõstmaa mõis pakub põnevaid ekskursioone mõisahoones ja Tõstamaa vallas, aga ka erinevaid puhkepakette

Ekskursioonil Tõstamaa mõisahoones tutvustame mõisa elu-olu läbi sajandite
ning pakume ülevaate mõisa ruumidest ja nende kasutusest.

 mois 2018 lahtiolek

 

Maja + giid + muuseum 45 – 60 minutit

  • Grupp - piletihind inimesele 2 eurot + giiditasu 25 eurot (Nt kui tuleb 10 inimest, kes soovib maja vaadata koos giidiga, siis tunnine ekskursioon maksab 10 in x 2 euro + 25 eurot giiditasu - kokku 45 eurot)

 

Lisaks ekskursioonile Tõstamaa mõisahoones pakume huvilistele võimalust tutvuda Tõstamaa aleviku ja valla huviväärsustega. Vastavalt külastajate soovidele korraldame nii jalgsi- kui bussiekskursioone.

Ekskursioonidele valla piires on giiditasu 25 eurot/tund. Kui külaline soovib tellida transpordi, nt vallaekskursiooni läbiviimiseks meilt, siis lisandub giiditasule ka transporditasu.

Ekskursioonide marsruut ja kestus lepitakse kokku eelnevalt vastavalt külaliste soovidele.

 

TÕSTAMAA MÕISA PUHKEPAKETID

Pakume koostöös MTÜ Tõhela Turismiarenduse, Tõstamaa Käsitöökoja, Maria talu ja teiste ettevõtjatega mitmesuguseid puhkepakette, mida meie külaline saab alati vastavalt oma soovile just endale sobivaks kujundada. Meie poolt pakutavad paketid on:

 

Käsitöösõprade huvipäevad Tõstamaal

Tõstamaa Käsitöökeskus koostöös SA Tõstamaa mõisaga pakub kõigile, kes soovivad puhata ning samas midagi põnevat teha ja õppida, käsitööteemalisi huvipäevi. Huvipäevi korraldatakse nii ühe- kui kahepäevaseid.

 

Mõisamäng Tõstamaal

Mänguhimulistele pakume võimalust osaleda põnevas MÕISAMÄNGUS, mille raames toimub mõisakompleksis ekskursioon ning sellele järgneb põnev orienteerumismäng mõisamajas.

Mõisamängu programm kestab orienteeruvalt 3 tundi. Grupi minimaalne suurus on 10 inimest. Mäng sobib igas vanuses inimestele.

Mõisamängu loomist toetas Maaelu Edendamise Sihtasutus.

 

Kui soovid tutvuda Tõstamaa mõisahoone või vallaga, siis
rohkem infot pakettide kohta jagab:

 

Moonika Adler, telefon 53 46 86 35
ja e-mail: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.